Yazar

Silinen, Eski Üyelik

YABANCI MODA DERGİLERİNİ NEREDE BULABİLİRİM ?
BİR FİKRİ OLAN LÜTFEN YAZSIN
başlığı takip et
teşekkürler timyaa
La piel,Leather garments,Vogue pelle,FUR gibi deri dergilerini bulabilirsin..0212 247 58 55 - 0212 248 45 59

osmanbeyde Kültür pazarlama var.moda dergileri satan bir firma.Ben çalıştığım şirketede sürekli burdan aldırıyorum.Sadece bay/bayan/çocuk hangi grubu istediğini söylüyosun seçenekler geliyor önüne...
TEŞEKKÜRLER gmd_,zynp,handesy
ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ. ŞANSLI BİR GÜN DİLİYORUM SİZİN İÇİN TANRIDAN...

dünya gazetesini ara dünya basım evi var gazeete bünyesinde türkiyeye tüm yabancı dergileri, getiren onlar onlarca moda dergisi var ayrıca dünya basım evinin kendisine ait tekstil ve moda dergileride var

didem demirkentle aynur bektaş kanki olunca böyle oluyor :D
moda yayıncılık:(0212)517 65 75
burdan belki yardımcı olabilirler.
teşekkürler tugba . handesy cvb bekliyorum ok hepinize iyi çalışmalar
merhaba ,
yabyay dan ben istedigim tum dergilere ulsabılıyorum seninm istedigin deri uzerine derginin dagıtmılarını onlar yapmıyorsa bıle fikir alabilirsin bence yabyay@isbank.net.tr mail adresleri onlara sorabilirsin bence ...
iyi calısmalar
fur 2007/ yın shan ya bunlar bir kaçı tabi ama isim de önemli değil yeni 2007 dergisi olması yeterli
benim aradığım dergiler işde öyle lap diye bulunmuyor deri mont üzerine olduğu için italya ve çinden gelen yabancı dergileri arıyorum fiyatları bile 100$ 200$ başlıyor. İlgin için teşekkürler...
CEVAP YAZ
FOTOĞRAF EKLE

GÖNDER