Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar

Yılbaşı geceniz için kıyafetinizi tamamlayacak bir aksesuar arıyorsanız, Betina Barutçuoğlu'nun İstinye Park'taki Mon Reve mağazasında bulunan birbirinden şık takılara göz atmanızı öneriyoruz.

[ 25-12-2012 ]   tarafından eklendi
ONCEKISONRAKI

  star-onstar-onstar-onstar-onstar-off   23 Kişi / 4 Puan
Yılbaşı geceniz için kıyafetinizi tamamlayacak bir aksesuar arıyorsanız, Betina Barutçuoğlu'nun İstinye Park'taki Mon Reve mağazasında bulunan birbirinden şık takılara göz atmanızı öneriyoruz.

London College of Fashion'ın ardından eğitimini St. Martin's School of Art & Design'da tamamlayan Betina Barutçuoğlu, yarı değerli doğal taşlar kullanarak el işçiliğiyle çok özel takılar üretiyor.

Yeni sezonun moda renkleriyle tasarlanan kolyeler, bilezikler ve küpeler 55 ile 1500 TL arasında değişen fiyat alternatifleriyle satılıyor.İşte tasarımlarda kullanılan doğal taşların pozitif etkileri:
Oniks; kadın-erkek ilişkilerini dengeler, karşı cinsler arasında sağlıklı iletişim sağlar, evliler arasında hoşnutluk oluşturur, otokontrol yeteneğini geliştirir, kişiyi bağımlılıktan kurtarır.

Akik; kariyer taşıdır, enerji verir ve bedeni güçlendirir, hamilelikte anne ve bebek sağlığı için faydalıdır, cesareti artırıcı etkisi vardır, kararlılığı pekiştirir, lenflerin sirkülasyonunu rahatlatır.

Sarı kuvars; kıskançlık duygularını bastırır, karaciğer ve safrakesesi işlevlerine yardımcıdır, toksinlerin atılmasına destek olur, cilde tazelik ve serinlik verir, görme bozukluklarına iyi gelir.

Pembe kuvars: Aşk taşıdır, sevginin vücutta akışını kolaylaştırır. Beden hücrelerini yeniler; hem hastalıkları tedavi eder hem de bedeni dinçleştirir. Yaraları, anjini, astımı, siyatiği, migreni ve görme bozukluklarını iyileştirir.

Mercan: Nazara karşı kullanılır. Ev ve ailedeki olumsuz enerjiyi ortadan kaldırır.Kararlılık sağlar, konsantrasyon eksikliğini giderir. Heyecanları, aşırı duygulanmaları ortadan kaldırır.Kalbi ve dalağı kuvvetlendirir. Hormon sistemini dengeler.

Ametist: Şifa bakımından en güçlü taştır. Negatif enerjiyi toplayarak pozitif enerjiye dönüştürür.Uykusuzluğa iyi gelir. Depresyona karşı faydalıdır. Bedendeki fazla elektrik yükünü toplayarak beyin gücünü yükseltir.

Aventurin: Neşe taşıdır. Zihinsel karmaşa ve stresi azaltır.Korkularla mücadelede etkilidir. Sakinlik ve yaşama sevinci sunar. Sabrın semboludur. Alerjilere, deriye, saçlara, kaşıntılara iyi gelir.

Garnet: Damarlar için faydalıdır. Cinsel duyarlılığı ve üreme gücünü arttırır. Dinginli hissi verir. Geçmişi hatırlamaya yardımcı olur. Hayal gücünü kuvvetlendirir. Kişiyi karabasanlardan korur.

Yeşim: Diş ağrılarını azaltır. Rahatlama ve sıcaklık hissi verir. Taşıyan kişilerde cesaret ve adalet duygularını harekete geçirir. Gözleri rahatlatır. Vucuda dinginlik verir.

Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 1. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 2. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 3. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 4. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 5. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 6. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 7. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 8. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 9. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 10. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 11. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 12. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 13. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 14. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 15. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 16. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 17. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 18. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 19. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 20. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 21. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 22. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 23. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 24. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 25. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 26. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 27. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 28. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 29. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 30. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 31. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 32. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 33. FotoğrafBetina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar 34. FotoğrafANAHTAR KELİMELER
betina barutçuoğlutakıaksesuar

V2K Designers'ın İlk Konuğu Ünlü Takı Tasarımcısı Anton Heunis
V2K Designers'ın İlk Konuğu Ünlü Takı Tasarımcısı Anton Heunis
Vakko 2014 İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu
Vakko 2014 İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu