Deniz Akkaya Kendi Koleksiyonuyla Moda Dünyasında!

Deniz Akkaya kendi markası Dasmine için hazırladığı zengin giyim koleksiyonuyla tekstil dünyasına bu kez de tasarımcı olarak imza atacak.

[ 27-05-2013 ]   tarafından eklendi
ONCEKISONRAKI

  star-onstar-onstar-onstar-onstar-off   10 Kişi / 4 Puan
Deniz Akkaya kendi markası Dasmine için hazırladığı zengin giyim koleksiyonuyla tekstil dünyasına bu kez de tasarımcı olarak imza atacak.

Kendi markası Dasmine için 50 parçalık yeni ve çarpıcı bir koleksiyon hazırlayan Deniz Akkaya, yıllardır moda dünyasında biriktirdiği tecrübelerini tüketicilerle paylaşacak. Deniz Akkaya'nın her zevke hitap eden koleksiyonundaki kıyafetler, ipekli kumaşlardan pamuklulara; günlük kullanımdan gece şıklığına uzanan zengin bir çeşitliliğe sahip. Dasmine markasının geniş ürün yelpazesindeki her bir parça Deniz Akkaya'nın çarpıcı tarzını günün modasına uygun bir stilde yansıtıyor.Deniz Akkaya'nın yine kendine ait olan ayakkabı markası UZRA iLe şıklığı tamamlanan Dasmine giyim koleksiyonundaki herşey 99 TL'nin altında satışa sunuluyor. Bu şıklığın herkesin yararlanabileceği uygun bir fiyattan satışa sunulmasını özellikle istediğini belirten Deniz Akkaya, podyumlarda fırtına gibi estiği dönemlerin tekrarını bu kez de tasarımcı kimliğiyle hitap ettiği modaseverler aracılığıyla yaşayacak.

Deniz Akkaya kendi markası Dasmine için son günlerde adından sıkca söz ettiren fotografcı Julide Güngörün objektifine pozlar verdi.

Deniz Akkaya Kendi Koleksiyonuyla Moda Dünyasında! 1. FotoğrafDeniz Akkaya Kendi Koleksiyonuyla Moda Dünyasında! 2. FotoğrafDeniz Akkaya Kendi Koleksiyonuyla Moda Dünyasında! 3. FotoğrafDeniz Akkaya Kendi Koleksiyonuyla Moda Dünyasında! 4. FotoğrafANAHTAR KELİMELER
deniz akkayadasmine