Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar

Yılbaşı geceniz için kıyafetinizi tamamlayacak bir aksesuar arıyorsanız, Betina Barutçuoğlu'nun İstinye Park'taki Mon Reve mağazasında bulunan birbirinden şık takılara göz atmanızı öneriyoruz.

London College of Fashion'ın ardından eğitimini St. Martin's School of Art & Design'da tamamlayan Betina Barutçuoğlu, yarı değerli doğal taşlar kullanarak el işçiliğiyle çok özel takılar üretiyor.

Yeni sezonun moda renkleriyle tasarlanan kolyeler, bilezikler ve küpeler 55 ile 1500 TL arasında değişen fiyat alternatifleriyle satılıyor.İşte tasarımlarda kullanılan doğal taşların pozitif etkileri:
Oniks; kadın-erkek ilişkilerini dengeler, karşı cinsler arasında sağlıklı iletişim sağlar, evliler arasında hoşnutluk oluşturur, otokontrol yeteneğini geliştirir, kişiyi bağımlılıktan kurtarır.

Akik; kariyer taşıdır, enerji verir ve bedeni güçlendirir, hamilelikte anne ve bebek sağlığı için faydalıdır, cesareti artırıcı etkisi vardır, kararlılığı pekiştirir, lenflerin sirkülasyonunu rahatlatır.

Sarı kuvars; kıskançlık duygularını bastırır, karaciğer ve safrakesesi işlevlerine yardımcıdır, toksinlerin atılmasına destek olur, cilde tazelik ve serinlik verir, görme bozukluklarına iyi gelir.

Pembe kuvars: Aşk taşıdır, sevginin vücutta akışını kolaylaştırır. Beden hücrelerini yeniler; hem hastalıkları tedavi eder hem de bedeni dinçleştirir. Yaraları, anjini, astımı, siyatiği, migreni ve görme bozukluklarını iyileştirir.

Mercan: Nazara karşı kullanılır. Ev ve ailedeki olumsuz enerjiyi ortadan kaldırır.Kararlılık sağlar, konsantrasyon eksikliğini giderir. Heyecanları, aşırı duygulanmaları ortadan kaldırır.Kalbi ve dalağı kuvvetlendirir. Hormon sistemini dengeler.

Ametist: Şifa bakımından en güçlü taştır. Negatif enerjiyi toplayarak pozitif enerjiye dönüştürür.Uykusuzluğa iyi gelir. Depresyona karşı faydalıdır. Bedendeki fazla elektrik yükünü toplayarak beyin gücünü yükseltir.

Aventurin: Neşe taşıdır. Zihinsel karmaşa ve stresi azaltır.Korkularla mücadelede etkilidir. Sakinlik ve yaşama sevinci sunar. Sabrın semboludur. Alerjilere, deriye, saçlara, kaşıntılara iyi gelir.

Garnet: Damarlar için faydalıdır. Cinsel duyarlılığı ve üreme gücünü arttırır. Dinginli hissi verir. Geçmişi hatırlamaya yardımcı olur. Hayal gücünü kuvvetlendirir. Kişiyi karabasanlardan korur.

Yeşim: Diş ağrılarını azaltır. Rahatlama ve sıcaklık hissi verir. Taşıyan kişilerde cesaret ve adalet duygularını harekete geçirir. Gözleri rahatlatır. Vucuda dinginlik verir.

Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 1Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 2Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 3Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 4Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 5Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 6Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 7Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 8Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 9Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 10Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 11Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 12Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 13Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 14Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 15Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 16Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 17Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 18Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 19Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 20Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 21Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 22Betina Barutçuoğlu'ndan Çok Özel Takılar - Fotoğraf 23


35 Fotoğrafın kalan kısmına ulaşmak için tıklayın

[ 25-12-2012 ]   tarafından eklendi
Yorum Yazabilmek İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Tıklayın
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Burberry'nin Yeni Defilesi Canlı Yayınla Modaturkiye.com'da!
Burberry'nin Yeni Defilesi Canlı Yayınla Modaturkiye.com'da!

Dijital perakendeciliği en modern örrnekleriyle uygulayan İngiliz hazır giyim devi Burberry, yeni koleksiyonunu Londra Moda Haftası çerçevesinde düzenleyeceği özel bir defile ile sektör otoriteleri ve moda tutkunlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor.
GANT 2016 Sonbahar Kış Erkek Trikoları
GANT 2016 Sonbahar Kış Erkek Trikoları

İsveç orijinli hazır giyim devi GANT, 2016 sonbahar kış koleksiyonundaki erkek triko modellerini geçtiğimiz haftalarda moda basını ve şıklığına özen gösteren bayların beğenisine sundu.

sokak modası