Hotiç 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

"Yaz Romantizi" isimli yeni sezonunda gül bahçelerinin esintilerini, pastel renkler; gri, somon ve nude ile ifade eden Hotiç, koleksiyonunda ağırlıklı olarak stilettolar, piton baskılar ve metalik renkli deriler kullanmış.


Hotiç 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, taşlı aksesuarlar, siyah, midnight blue ve rugan stiliyle romantik ve soft dokunuşlar sunuyor.

Spor ayakkabılarda, piton baskı deriler gold aksesuarlarla süslenirken lüks spor temasını işliyor. Beyaz ve gold metalik deriler yeni sezonun öne çıkanları olurken, şıklık ve rahatlığı aynı anda arayanlar için pek çok alternatif sunuyor.

Siyah süet ve tül kombinlerin öne çıktığı feminen Hotiç grubunda, şeffaf detaylar taba rengiyle tamamlanmış.

Hotiç 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, Haber Galerisi
Hotiç 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu - Fotoğraf 1Hotiç 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu - Fotoğraf 2Hotiç 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu - Fotoğraf 3Hotiç 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu - Fotoğraf 4Hotiç 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu - Fotoğraf 5Hotiç 2014 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu - Fotoğraf 6




[ 22-01-2014 ]   tarafından eklendi





Yorum Yazabilmek İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Tıklayın








ÖNE ÇIKAN HABERLER

Burberry'nin Yeni Evi: Makers House
Burberry'nin Yeni Evi: Makers House

19 Eylül tarihinde Londra Moda Haftası kapsamında gerçekleşecek olan defilesi yaklaştıkça, İngiliz hazır giyim devi Burberry'nin hayata geçireceği değişiklikler de yavaş yavaş ortaya çıkıyor.
Lacoste 2016/7 Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu
Lacoste 2016/7 Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu

Ülkemizde Eren Holding tarafından temsil edilen moda devi Lacoste, 2016 sonbahar kış koleksiyonu içeriğinde yer alan çocuk grubunun lookbook ve dekupe fotoğraflarını geçtiğimiz haftalarda moda basını ve sektör otoriteleriyle paylaştı.

sokak modası