Mavi'nin Yeni Reklamında Serenay Sarıkaya'ya Francisco Lachowski Eşlik Edecek

Mavi'nin, 2014 İlkbahar Yaz kampanyasının reklam yıldızı Serenay Sarıkaya'ya, "Chico" lakabıyla bilinen Brezilyalı ünlü model Francisco Lachoswski eşlik edecek.

Mavi'nin, 2014 İlkbahar Yaz kampanyasının reklam yıldızı Serenay Sarıkaya'ya, "Chico" lakabıyla bilinen Brezilyalı ünlü model Francisco Lachoswski eşlik edecek.

Nisan ayında gösterilecek reklam, Francisco ve Mavi'nin 3. buluşması olacak. Ünlü model daha önce Mavi'nin moda çekimleri ve "Hep mi çok modayız" reklam filminde yer almıştı. Sosyal medyada fanatik bir hayran kitlesi bulunan Chico, Mavi takipçilerinin Serenay'ın yanında en çok görmek istedikleri isimler arasında yer alıyor. Francisco'nun ismiyle Google üzerinden 1,5 milyonun üstünde farklı sayfaya ulaşılırken, franciscolachowski.com hemen her gün 190'dan fazla ülkeden kullanıcılar tarafından ziyaret ediliyor.Francisco Lachowski hakkında:

2008 yılında, henüz 17 yaşındayken Sao Paulo'da düzenlenen Supermodel of the World yarışmasında birinci olduğunda keşfedilen Lachowski, Dior Homme ve Gucci gibi dünyaca ünlü markaların Milan ve Paris'te düzenlenen defilelerinde dünya gündemine oturdu. Bugüne dek aralarında GQ, Vogue, FHM, V'nin de bulunduğu önemli moda dergilerinin kapaklarında yer alan top model; Versace, Dolce & Gabbana, dsquared2, Gucci, Roberto Cavalli, Thierry Mugler, Armani gibi önde gelen moda markalarının defilelerinde boy gösterdi.[ 28-03-2014 ]   tarafından eklendi
Yorum Yazabilmek İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Tıklayın
İLGİLİ HABERLER

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin Mavi Reklamında Bir Araya Geldi
Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin Reklam Filminde Bir Araya Geldi

Denim giyimin öncü markalarından , 2015 İlkbahar-Yaz kampanyasında, Türkiye'nin yeni jenerasyon önemli yıldızlarından Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'i ilk kez bir araya getirdi.
Mavi Serenay'lı Tshirt Koleksiyonu İle Kansersiz Yaşam Derneği'ni Destekliyor
Serenay'lı Tshirt Koleksiyonu Kansersiz Yaşam Derneği'ni Destekliyor

Yurt dışı bilinirliği en yüksek türk markalarından , reklam yıldızı Serenay Sarıkaya'yla bir araya gelerek tasarladığı iki yeni tişörtünün tüm satış gelirini, Kansersiz Yaşam Derneği'ne bağışlayacak.
sokak modası