Mavi'nin Yeni Reklamında Serenay Sarıkaya'ya Francisco Lachowski Eşlik Edecek

Mavi'nin, 2014 İlkbahar Yaz kampanyasının reklam yıldızı Serenay Sarıkaya'ya, "Chico" lakabıyla bilinen Brezilyalı ünlü model Francisco Lachoswski eşlik edecek.

Nisan ayında gösterilecek reklam, Francisco ve Mavi'nin 3. buluşması olacak. Ünlü model daha önce Mavi'nin moda çekimleri ve "Hep mi çok modayız" reklam filminde yer almıştı. Sosyal medyada fanatik bir hayran kitlesi bulunan Chico, Mavi takipçilerinin Serenay'ın yanında en çok görmek istedikleri isimler arasında yer alıyor. Francisco'nun ismiyle Google üzerinden 1,5 milyonun üstünde farklı sayfaya ulaşılırken, franciscolachowski.com hemen her gün 190'dan fazla ülkeden kullanıcılar tarafından ziyaret ediliyor.Francisco Lachowski hakkında:

2008 yılında, henüz 17 yaşındayken Sao Paulo'da düzenlenen Supermodel of the World yarışmasında birinci olduğunda keşfedilen Lachowski, Dior Homme ve Gucci gibi dünyaca ünlü markaların Milan ve Paris'te düzenlenen defilelerinde dünya gündemine oturdu. Bugüne dek aralarında GQ, Vogue, FHM, V'nin de bulunduğu önemli moda dergilerinin kapaklarında yer alan top model; Versace, Dolce & Gabbana, dsquared2, Gucci, Roberto Cavalli, Thierry Mugler, Armani gibi önde gelen moda markalarının defilelerinde boy gösterdi.
[ 28-03-2014 ]   tarafından eklendi
Yorum Yazabilmek İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Tıklayın
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Burberry'nin Yeni Evi: Makers House
Burberry'nin Yeni Evi: Makers House

19 Eylül tarihinde Londra Moda Haftası kapsamında gerçekleşecek olan defilesi yaklaştıkça, İngiliz hazır giyim devi Burberry'nin hayata geçireceği değişiklikler de yavaş yavaş ortaya çıkıyor.
Lacoste 2016/7 Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu
Lacoste 2016/7 Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu

Ülkemizde Eren Holding tarafından temsil edilen moda devi Lacoste, 2016 sonbahar kış koleksiyonu içeriğinde yer alan çocuk grubunun lookbook ve dekupe fotoğraflarını geçtiğimiz haftalarda moda basını ve sektör otoriteleriyle paylaştı.

sokak modası