Güncel Moda Haberleri

MODATURKIYE.COM içeriğinde, son 13 seneye ait, toplam 8661 adet moda haberi, ve ilgili 1749 galeri bulunmaktadır.

ÖNCEKİSONRAKİ
detaylarGANT 2015 Kış Erkek Koleksiyonundan Yeni Fotoğraflar

GANT 2015 Kış Erkek Koleksiyonundan Yeni Fotoğraflar

- moda haberleri

İsveç orijinli Maus Frères'in markalarından Amerika'lı hazır giyim devi Gant, 2016 kış erkek koleksiyonundan yeni gömlek ve mont dekupeleri paylaştı bu sabah.
detaylarLanvin 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Lanvin 2016 İlkbahar Yaz KoleksiyonuFransız modasının önemli markalarından Lanvin, 2016 ilkbahar yaz hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Paris Fashion Week kapsamında düzenlediği özel defile ile sektör otoriteleri, moda basını ve stil tutkunu hanımların beğenisine sundu.
detaylarİstanbul Moda Akademisi Mezuniyet Defilesi,  2015 Kasım

İstanbul Moda Akademisi Mezuniyet Defilesi, 2015 Kasım

- moda haberleri

İstanbul Moda Akademisi'nin lisans ve lisans üstü moda tasarımı programlarını bu yıl bitirecek başarılı öğrencilerin mezuniyet çalışmaları, geçtiğimiz günlerde Karaköy Antrepo 1 düzenlenen NEW GEN defilesi ile görücüye çıkartıldı.
detaylarOscar De La Renta 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Oscar De La Renta 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonuİtalyan modasının en önemli temsilcilerinden Oscar De La Renta, merakla beklenen 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda New York Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği muhteşem defile ile sektör otoriteleri ve şık hanımların beğenisine sundu.
Antonio Banderas Miami Moda Haftasının Onursal Başkanı Seçildi

Antonio Banderas Miami Moda Haftasının Onursal Başkanı SeçildiÜnlü ispanyol aktör Antonio Banderas 'ın, global popülaritesini her geçen sezon arttıran Miami Moda Haftası'nın onursal başkanı olduğu açıklandı.
detaylarH&M Conscious Exclusive & Musée des Arts Décoratifs İşbirliği

H&M Conscious Exclusive & Musée des Arts Décoratifs İşbirliğiİsveç'li fast fashion devi H&M, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile Paris Louvre Sarayı'nda yer alan ünlü sanat müzesi Musée des Arts Décoratifs ile işbirliği yapacağını duyurdu.
GUCCI Yaratıcı Yönetmeni Alessandro Michele Yılın Tasarımcısı Ödülünü Aldı

GUCCI Yaratıcı Yönetmeni Alessandro Michele Yılın Tasarımcısı Ödülünü AldıGucci'nin yeni yaratıcı yönetmeni Alessandro Michele, geçtiğimiz günlerde düzenlenen İngiltere Moda Ödülleri'nde, 2015 yılının 'Uluslararası Tasarımcı' ödülüne layık görüldü.
detaylarDB Berdan 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

DB Berdan 2016 İlkbahar Yaz KoleksiyonuTasarımcı Deniz Berdan, kendi adını taşıyan markası DB BERDAN'ın, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu Pazartesi günü Hilton İstanbul Bomonti'de düzenlediği özel defile ile görücüye çıkarttı.
detaylarGivenchy 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Givenchy 2016 İlkbahar Yaz KoleksiyonuFransız moda devi Givenchy, merakla beklenen 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde New York Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği defile ile stil takipçileri ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarStella McCartney 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Stella McCartney 2016 İlkbahar Yaz KoleksiyonuÜnlü İngiliz moda tasarımcısı Stella McCartney, kendi adını taşıyan markasının 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Paris Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği defile ile sektör otoriteleri ve moda tutkunu hanımların beğenisine sundu.
detaylarKendall ve Kylie Jenner Kardeşler Topshop İçin Poz Verdi

Kendall ve Kylie Jenner Kardeşler Topshop İçin Poz VerdiSon dönemin en popüler televizyon simalarından Kendall ve Kylie Jenner kardeşler, İngiliz hazır giyim devi Topshop'un yeni parti koleksiyonu için objektif karşısına geçtiler.
detaylarBurberry 2016 Sonbahar Kış Ön Koleksiyonu

Burberry 2016 Sonbahar Kış Ön Koleksiyonuİngiliz hazır giyim sektörünün dev markası Burberry, 2016 sonbahar kış sezonu için hazırladığı ön koleksiyona ait lookbook karelerini geçtiğimiz günlerde moda tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarMiranda Kerr Swarovski İçin Objektif Karşısına Geçti

Miranda Kerr Swarovski İçin Objektif Karşısına Geçti32 Yaşındaki Avustralya'lı ünlü model Miranda Kerr, uzun bir aranın ardından, Swarovski'nin 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu için geçtiğimiz günlerde objektif karşısına geçti.
detaylarZac Posen 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zac Posen 2016 İlkbahar Yaz KoleksiyonuMuhteşem elbiseleriyle tanıdığımız Amerika'lı moda devi Zac Posen, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Mercedes-Benz New York Moda Haftası çerçevesinde sunduğu defile ile otoriteler, moda basını ve hanımların beğenisine sundu.
Yeni Coco Chanel Rolü Kristen Stewart'ın!

Yeni Coco Chanel Rolü Kristen Stewart'ın!Karl Lagerfeld'in Fransız moda devi Chanel için hazırladığı yen filmi 'Once and Forever' da, Gabrielle Coco Chanel rolünü 25 yaşındaki ünlü Amerika'lı aktris Kristen Stewart'ın canlandıracağı açıklandı.
detaylarCarolina Herrera 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Carolina Herrera 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu76 Yaşındaki moda gurusu Carolina Herrera, kendi adını taşıyan markasının 2016 ilkbahar yaz hazır giyim koleksiyonunu, geçtiğimiz günlerde New York Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği defile ile moda basını ve trendleri yakından takip eden şık hanımların beğenisine sundu.
detaylarBehati Prinsloo, Victoria's Secret Very Sexy Koleksiyonu İçin Poz Verdi

Behati Prinsloo, Victoria's Secret Very Sexy Koleksiyonu İçin Poz Verdiİç giyim devi Victorias Secret, 2015 yılbaşı sezonu için hazırladığı Very Sexy iç çamaşırı koleksiyonunun ilk katalog karelerini geçtiğimiz günlerde hanımların beğenisine sundu.
detaylarMANGO 2015 Kış Koleksiyonundan İlk Kareler

MANGO 2015 Kış Koleksiyonundan İlk Karelerİspanyol moda devi Mango, 2015 Aralık dönemi için hazırladığı kış kataloğundan ilk kareleri geçtiğimiz günlerde moda tutkunu hanımlar ve basının beğenisine sundu.
detaylarH&M 2015 Aralık, Yılbaşı Koleksiyonu

H&M 2015 Aralık, Yılbaşı KoleksiyonuFast fashion devi H&M, 2015 yılbaşı dönemi için hazırladığı özel Holiday koleksiyonunu, geçtiğimiz günlerde paylaştığı katalog fotoğraflarıyla görücüye çıkarttı.
detaylarGAP 2015 Kış Koleksiyonu

GAP 2015 Kış KoleksiyonuÜlkemizde Fiba Group tarafından temsil edilen hazır giyim devi Gap, 2015 kış koleksiyonu için hazırladığı yeni lookbook karelerini geçtiğimiz günlerde sektör otoriteleri ve stil sahibi hanımların beğenisine sundu.
detaylarCHANEL 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

CHANEL 2016 İlkbahar Yaz KoleksiyonuGlobal moda dünyasına yön veren markaların başında yer alan Fransız dev Chanel, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Paris Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği muhteşem defile ile moda tutkunu hanımlar ve basının beğenisine sundu.
detaylarPrada 2016 Resort Koleksiyonu

Prada 2016 Resort KoleksiyonuModa sektörüne yön veren markalardan Prada, 2016 resort koleksiyonu için hazırladığı reklam karelerini geçtiğimiz günlerde otoriteler ve moda basınının beğenisine sundu.
detaylarMarissa Webb 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Marissa Webb 2016 İlkbahar Yaz KoleksiyonuKore asıllı Amerika’lı tasarımcı Marissa Webb, Mercedes-Benz New York Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği özel defile ile 2016 ilkbahar yaz hazır giyim koleksiyonu tanıttı.
detaylarIsabel Marant 2016 İlkbahar Ön Koleksiyonu

Isabel Marant 2016 İlkbahar Ön Koleksiyonu

- moda haberleri

Bu yıl 21. kurumsal yaşını kutlayan Fransız moda devi Isabel Marant, 2016 ilkbahar ön koleksiyonu için hazırladığı lookbook karelerini geçtiğimiz günlerde basın ve moda tutkunu hanımların beğenisine sundu.
detaylarSaint Laurent 2016 Cruise Koleksiyonu

Saint Laurent 2016 Cruise Koleksiyonu

- moda haberleri

Fransız modasının en önemli temsilcilerinden Saint Laurent, 2016 cruise koleksiyonu için hazırladığı katalog karelerini geçtiğimiz günlerde moda otoriteleri ve hanımların beğenisine sundu.
detaylarBora Aksu 2016 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu

Bora Aksu 2016 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu

- moda haberleri

Londra’da yerleşik Türk asıllı tasarımcı Bora Aksu, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu Londra Moda Haftası kapsamında sunduğu özel defile ile sektör otoriteleri ve avangard stil takipçisi hanımların beğenisine sundu.
detaylarGANT Yenilenen Yüzüyle 2016 Yaz Sezonuna İddialı Giriyor!

GANT Yenilenen Yüzüyle 2016 Yaz Sezonuna İddialı Giriyor!

- moda haberleri

Hazır giyim devi GANT, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu, New York Moda haftası kapsamında gerçekleşen ve Racheal Zoe, Karolina Kurkova, Rodger Berman gibi ünlü isimlerin katıldığı defile ile görücüye çıkarttı.
detaylarZARA 2015 Kasım Kataloğu

ZARA 2015 Kasım Kataloğu

- moda haberleri

İspanyol fast fashion devi Zara, 2015 Kasım dönemi için hazırladığı ilk hazır giyim kataloğunu geçtiğimiz günlerde moda tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarChristopher Raeburn 2016 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu

Christopher Raeburn 2016 İlkbahar - Yaz Koleksiyonuİngiliz tasarımcı Christopher Raeburn, 2016 ilkbahar yaz hazır giyim koleksiyonunu Londra Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği defile ile moda otoriteleri ve stil takipçisi hanımların beğenisine sundu.
detaylarMarchesa 2016 Gelinlik Koleksiyonu

Marchesa 2016 Gelinlik KoleksiyonuGösterişli elbiseleriyle tanıdığımız Amerika’lı moda devi Marchesa, 2016 gelinlik koleksiyonu için hazırladığı lookbook karelerini, geçtiğimiz günlerde, evlilik hazırlıkları yapan hanımların beğenisine sundu.


Modaturkiye.com içeriğindeki moda haberleri, başta Türkiye/İstanbul olmak üzere, Paris, Londra, New York gibi tüm dünya moda başkentlerinden derlediğimiz güncel içeriklerden oluşmaktadır. Devamı İçin Tıklayınız ↓
Modaturkiye.com içeriğindeki moda haberleri, başta Türkiye/İstanbul olmak üzere, Paris, Londra, New York gibi tüm dünya moda başkentlerinden derlediğimiz güncel içeriklerden oluşmaktadır. İçeriğini yalnızca moda konseptiyle sınırlayan sitemiz, bilhassa Mango, Zara, Beymen, İpekyol, Adidas gibi popüler hazır giyim markalarının moda katalogları, moda tasarımcılarının defileleri, global moda haftaları, yerli tekstil sektörü, moda eğitimi ve moda okullarına olabildiğince geldiğince geniş yer ayırmaktadır. Tüm dünyadan en güncel sektör gelişmelerini bu sayfalardan takip edebilirsiniz... Geri Al ↑