Güncel Moda Haberleri

MODATURKIYE.COM içeriğinde, son 15 seneye ait, toplam 8771 adet moda haberi, bu haberlere ait 1849 galeri, ve yüzbinlerce moda fotoğrafı bulunmaktadır. Devamı İçin Tıklayınız ↓
MODATURKIYE.COM içeriğinde, son 15 seneye ait, toplam 8771 adet moda haberi, bu haberlere ait 1849 galeri, ve yüzbinlerce moda fotoğrafı bulunmaktadır.

Söz konusu moda haberleri, başta Türkiye/İstanbul olmak üzere, Paris, Londra, New York gibi tüm dünya moda başkentlerinden derlediğimiz güncel içeriklerden oluşmaktadır. İçeriğini yalnızca moda konseptiyle sınırlayan sitemiz, bilhassa Mango, Zara, Beymen, İpekyol, Adidas gibi popüler hazır giyim markalarının moda katalogları, moda tasarımcılarının defileleri, global moda haftaları, yerli tekstil sektörü, moda eğitimi ve moda okulları konularına olabildiğince geldiğince geniş yer ayırmaktadır. Tüm dünyadan en güncel sektör gelişmelerini Modaturkiye sayfalardan takip edebilirsiniz... Geri Al ↑
ÖNCEKİSONRAKİ
detaylarHamile Bar Refaeli ELLE İspanya Edisyonunun 2016 Haziran Sayısında!

Hamile Bar Refaeli ELLE İspanya Edisyonunun 2016 Haziran Sayısında!Hamileliğinin son dönemini yaşayan ünlü top-model Bar Refaeli, Elle dergisinin İspanya edisyonu için birbirinden seksi ve şık pozlar verdi.
detaylarZARA 2016 Yaz Bikini & Mayo Modelleri

ZARA 2016 Yaz Bikini & Mayo Modelleri

- moda haberleri

Fast Fashion Sektörünün öncü markalarından Zara, 2016 yaz koleksiyonundan yeni fotoğrafları geçtiğimiz günlerde stil tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarBCBG Max Azria 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

BCBG Max Azria 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuKaliforniya orijinli moda devi BCBG Max Azria, 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen New York Fashion Week kapsamında düzenlediği defile ile sektör otoriteleri ve moda basınının beğenisine sundu.
detaylarJohn Galliano 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

John Galliano 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

- moda haberleri

Yaşadığı trajik çöküşün ardından 2 yıl önce sektöre geri dönen John Galliano, kendi adını taşıyan markasının 2016 sonbahar kış koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Paris Fashion Week kapsamında sunduğu özel defile ile moda tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarRalph Lauren 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Ralph Lauren 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu76 Yaşındaki Amerika'lı moda efsanesi Ralph Lauren, kendi adını taşıyan markasının 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda New York Fashion Week kapsamında düzenlediği özel defile ile moda otoriteleri ve basının beğenisine sundu.
detaylarGiorgio Armani 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Giorgio Armani 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuModa devi Giorgio Armani, merakla beklenen 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Milano Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği defile ile moda tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
Moda Haftalarının Resmi Havayolu Şirketi Etihad Airways Oldu

Moda Haftalarının Resmi Havayolu Şirketi Etihad Airways Oldu

- moda haberleri

Birleşik Arap Emirlikleri'nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, WME | IMG ile imzaladığı işbirliği anlaşması ile yıl boyunca dünya çapında düzenlenecek toplam 17 moda haftasının resmi havayolu sponsorluğunu yapacağını duyurdu.
detaylarDSQUARED2 Zorlu Center Mağazası Açıldı

DSQUARED2 Zorlu Center Mağazası Açıldı

- moda haberleri

Kanada orijinli İtalyan moda devi Dsquared2'nun Türkiye'deki ilk butiği, geçtiğimiz günlerde İstanbul'un popüler alışveriş lokasyonu Zorlu Center'da açıldı.
detaylarBurberry Art of the Trench & Dubai Buluşması

Burberry Art of the Trench & Dubai Buluşması

- moda haberleri

İngiliz moda devi Burberry'nin CEO ve Yaratıcı Direktörü Christopher Bailey, geçen hafta Dubai’de düzenlenen özel Art of the Trench etkinliğine ev sahipliği yaptı.
detaylarCarolina Herrera 2017 İlkbahar Yaz Gelinlikleri

Carolina Herrera 2017 İlkbahar Yaz Gelinlikleri77 Yaşındaki Venezuella asıllı New York'ta yerleşik ünlü moda tasarımcısı Carolina Herrera, 2017 ilkbahar yaz sezonu için hazırladığı özel gelinlik koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde paylaştığı katalog kareleriyle gelin adaylarının beğenisine sundu.
detaylarStella McCartney 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Stella McCartney 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonuİngiliz asıllı ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney, 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Paris Moda Haftası kapsamında düzenlediği özel defile ile moda otoritelerinin beğenisi için görücüye çıkarttı.
detaylarFendi 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Fendi 2016 Sonbahar Kış KoleksiyonuLVMH Group markalarından İtalyan moda devi Fendi, 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Milano Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği renkli defile ile sektör otoriteleri ve moda basınının beğenisine sundu.
Beymen Club #NoFilter Fotoğraf Yarışması

Beymen Club #NoFilter Fotoğraf Yarışması

- moda haberleri

Hazır giyim modasının önemli markalarından Beymen Club, düzenlediği "Filtresiz Şehir" konseptli yeni fotoğraf yarışmasıyla moda, şehir ve fotoğraf tutkunlarını bir araya getiriyor.
detaylarHong Kong Moda Haftası 4-7 Temmuz 2016 Tarihleri Arasında Düzenlenecek

Hong Kong Moda Haftası 4-7 Temmuz 2016 Tarihleri Arasında Düzenlenecek

- moda haberleri

Geçtiğimiz sezon 65 Farklı ülkeden 16.000 satın almacıyı bir araya getiren Hong Kong Moda Haftası, daha konsantre bir hedef satın alım katılımcısı ile 4-7 Temmuz tarihleri arasında Hong Kong Ticaret ve Kongre Merkezi düzenlenecek.
detaylarVural Gökçaylı 2016 İlkbahar Yaz Haute Couture Defilesi

Vural Gökçaylı 2016 İlkbahar Yaz Haute Couture DefilesiTürk Haute-Couture modasının emektar ve öncü isimlerinden Vural Gökçaylı, Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı (ANAÇEV) ve İnönü Vakfı işbirliği ile burslu öğrenciler yararına Ankara'da, iş, sanat ve cemiyet hayatından önemli isimlerin katıldığı çok özel bir defile düzenledi.
detaylarGucci 2016/7 Sonbahar kış Koleksiyonu

Gucci 2016/7 Sonbahar kış Koleksiyonu

- moda haberleri

Global moda devi Gucci, merakla beklenen 2016/7 sonbahar kış koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Milano Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği görkemli defile ile sektör otoritelerinin beğenisi için görücüye çıkarttı.
detaylarPaco Rabanne 2016/7 Sonbahar kış Koleksiyonu

Paco Rabanne 2016/7 Sonbahar kış KoleksiyonuSektörün önemli markalarından İspanya orijinli Fransız moda devi Paco Rabanne, 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu Paris Moda Haftası kapsamında geçtiğimiz haftalarda sunduğu defile ile görücüye çıkarttı.
detaylarJeremy Scott 2016/7 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Jeremy Scott 2016/7 Sonbahar Kış KoleksiyonuRenkli ve çılgın stiliyle tanıdığımız Amerika'lı moda tasarımcısı Jeremy Scott, merakla beklenen 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde New York Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği renkli defile ile basın ve moda otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarŞehrin Denizle Buluştuğu Nautica 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Şehrin Denizle Buluştuğu Nautica 2016 İlkbahar Yaz KoleksiyonuHazır giyim sektörünün popüler markalarından Nautica'nın, yoğun şehir temposuna uyum vaadeden elegan tasarımların yer aldığı 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu sezon boyunca oldukça yoğun ilgi göreceğe benziyor.
detaylarPrada 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Prada 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuİtalyan moda devi Prada, 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu, geçtiğimiz günlerde Milano Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği muhteşem defile ile moda tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarLacoste 2016 İlkbahar Yaz Aksesuarları

Lacoste 2016 İlkbahar Yaz AksesuarlarıLacoste 2016 ilkbahar yaz aksesuar koleksiyonu, markanın yaratıcısı Réne Lacoste’un söylediği gibi "stilin olmadan oynamanın ve kazanmanın bir önemi yoktur" düsturundan hareketle şekillendirilmiş.
detaylarBalenciaga 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Balenciaga 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuİspanya orijinli Fransız moda devi Balenciaga, 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu Paris Moda Haftası çerçevesinde geçtiğimiz haftalarda düzenlediği özel defile ile görücüye çıkarttı.
detaylarLacoste Polo Tişörtün Ruhu Yeni L.12.12 Ayakkabısına Taşınıyor

Lacoste Polo Tişörtün Ruhu Yeni L.12.12 Ayakkabısına TaşınıyorRené Lacoste’un hareket kabiliyeti ve performansı artırmak amacıyla tasarladığı Lacoste polo tişört kuşkusuz moda dünyasının demirbaşları arasında yer alıyor.
detaylarBora Aksu 2016/7 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bora Aksu 2016/7 Sonbahar Kış KoleksiyonuLondra'da yerleşik Türk asıllı tasarımcı Bora Aksu, merakla beklenen 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Londra Moda Haftası kapsamında düzenlenen özel defile ile stil tutkunu hanımlar ve moda basınının beğenisine sundu.
Converse Hozier Konserine Çağırıyor!

Converse Hozier Konserine Çağırıyor!

- moda haberleri

Sokak modasının önemli markalarından Converse, İrlandalı müzisyen Hozier’in Off the Hook serisi kapsamında gerçekleştireceği Türkiye konserinin ana sponsorluğunu üstlendi.
detaylarNAUTICA 2016/17 Sonbahar Kış Koleksiyonu

NAUTICA 2016/17 Sonbahar Kış KoleksiyonuHazır giyim sektörünün önemli markalarından Nautica, 2016/7 sonbahar kış erkek koleksiyonunu geçtiğimiz günlere New York Moda Haftası kapsamında düzenlediği renki defile ile moda tutkunu beyler ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarLACOSTE 2016 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

LACOSTE 2016 2017 Sonbahar Kış KoleksiyonuEren Holding tarafından ülkemizde temsil edilen moda devi Lacote, Retro Futurizm konseptli 2016/7 sonbahar kış koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde New York Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği muhteşem defile ile otoriteler ve stil tutkunlarının beğenisine sundu.
detaylarVictoria Beckham 2016/17 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Victoria Beckham 2016/17 Sonbahar Kış Koleksiyonu

- moda haberleri

Ünlü stil ikonu ve tasarımcı Victoria Beckham, kendi adını taşıyan markasının 2016/17 sonbahar kış koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde New York'ta düzenlediği defile ile moda tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarStella McCartney 2016 İlkbahar Yaz İç Giyim Koleksiyonu

Stella McCartney 2016 İlkbahar Yaz İç Giyim KoleksiyonuPaul McCartney'nin kızı ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney, 2016 ilkbahar yaz iç giyim ve pijama koleksiyonuna ait ilk katalog karelerini geçtiğimiz günlerde moda tutkunu hanımların beğenisi için görücüye çıkarttı.
detaylarLacoste Sizi 14 Şubat'ın Yıldız Çifti Yapmaya Hazırlanıyor

Lacoste Sizi 14 Şubat'ın Yıldız Çifti Yapmaya Hazırlanıyor

- moda haberleri

Spor şıklığın en önemli temsilcilerinden, ve ülkemizde Eren Holding tarafından temsil edilen Fransız orijinli moda devi Lacoste, sevgililer günü’nde de konforundan ve stilinden ödün vermeyenlerin hediye alternatifleri sunuyor.

sokak modasısmadrid moda haftası