Güncel Moda Haberleri

MODATURKIYE.COM içeriğinde, son 13 seneye ait, toplam 8737 adet moda haberi, ve ilgili 1820 galeri bulunmaktadır.

ÖNCEKİSONRAKİ
detaylarTommy Hilfiger 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tommy Hilfiger 2016 İlkbahar Yaz KoleksiyonuAmerika'lı hazır giyim devi Tommy Hilfiger, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu geçtiğimiz aylarda New York'ta düzenlediği defile ile sektör otoriteleri ve stil sahibi hanımların beğenisine sundu.
detaylarH&M 2016 Şubat Kataloğu

H&M 2016 Şubat KataloğuFast fashion sektörünün dev markası H&M, 2016 ilkbahar sezonu için hazırladığı Şubat kataloğundan ilk fotoğrafları, hafta başında moda tutunu hanımlar ve basının ilgisine sundu.
detaylarRita Ora & Adidas Originals İş Birliği Devam Ediyor

Rita Ora & Adidas Originals İş Birliği Devam Ediyor

- moda haberleri

Spor giyim devi Adidas, Originals ürün grubunun 2016 ilkbahar koleksiyonu için, çılgın stiliyle tandığımız İngiliz şarkıcı Rita Ora ile bir kez daha çok özel bir çalışma gerçekleştirdi.
detaylarKENZO 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

KENZO 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

- moda haberleri

Japon asıllı Kenzo Takada'nın kurduğu Fransız moda devi Kenzo, 2016 ilkbahar yaz hazır giyim koleksiyonunu Paris'te düzenlediği özel bir defile ile basın ve stil sahibi hanımların beğenisine sundu.
detaylarETRO 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

ETRO 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonuİtalyan moda evi Etro, 2016 ilkbahar yaz hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz aylarda Milano'da düzenlediği defile ile moda tutkunları ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarElie Saab 2016 İlkbahar Yaz Haute Couture Koleksiyonu

Elie Saab 2016 İlkbahar Yaz Haute Couture Koleksiyonu51 Yaşındaki Lübnan asıllı Fransız tasarımcı Elie Saab, kendi adını taşıyan markasının 2016 ilkbahar yaz haute couture koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Paris'te düzenlediği defile ile şıklığına özen gösteren hanımların beğenisine sundu.
detaylarTOPSHOP 2016 İlkbahar Denim Kataloğu

TOPSHOP 2016 İlkbahar Denim Kataloğu

- moda haberleri

İngiliz fast fashion devi Topshop, 2016 ilkbahar denim kataloğundan ilk fotoğrafları bu hafta içerisinde moda basını ve trendleri yakından takip eden hanımların beğenisine sundu.
detaylarGucci 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Gucci 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonuİtalyan modasının önemli temsilcilerinden Gucci, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu Milano'da düzenlediği defile ile moda tutkunu hanımlar ve basının ilgisine sundu.
detaylarMango 2016 İlkbahar Koleksiyonundan İlk Kareler

Mango 2016 İlkbahar Koleksiyonundan İlk Karelerİspanyol hazır giyim devi Mango, Afrika savanalarından ilhamla şekillendirdiği 2016 ilkbahar kataloğundan ilk fotoğrafları geçtiğimiz günlerde moda basını, sektör profesyonelleri ve stil tutkunu hanımların beğenisine sundu.
detaylarH&M'den Sevgililer Gününe Özel İç Çamaşırları

H&M'den Sevgililer Gününe Özel İç ÇamaşırlarıÜlkemizde de çok sevilen fast fashion devi H&M, artık sayılı günler kalan sevgililer gününe özel, birbirinden şık ve seksi modellerin yer aldığı çok özel bir iç çamaşırı kataloğu hazırladı.
detaylarDice Kayek 2016 İlkbahar Yaz Haute Couture Koleksiyonu

Dice Kayek 2016 İlkbahar Yaz Haute Couture KoleksiyonuParis'te yerleşik türk tasarımcılar Ayşe Ege ve Ece Ege kardeşlerin markası Dice Kayek, 2016 ilkbahar yaz haute couture koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Paris'te düzenlediği defile ile stil tutkunu hanımlar ve moda otoritelerini beğenisine sundu.
detaylarGiambattista Valli 2016 İlkbahar Yaz Haute Couture Koleksiyonu

Giambattista Valli 2016 İlkbahar Yaz Haute Couture Koleksiyonu

- moda haberleri

İtalyan tasarımcı Giambattista Valli, kendi adını taşıyan markasının 2016 ilkbahar yaz haute couture koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Paris'te düzenlediği defile ile sektör otoriteleri ve moda basınının beğenisine sundu.
detaylarChristian Dior 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Christian Dior 2016 İlkbahar Yaz KoleksiyonuFransız moda devi Christian Dior, merakla beklenen 2016 ilkbahar yaz hazır giyim koleksiyonunu Paris'te düzenlediği renkli defile ile stil tutkunu hanımlar ve moda otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarGiorgio Armani 2016 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu

Giorgio Armani 2016 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu

- moda haberleri

İtalyan moda devi Giorgio Armani, 2016 sonbahar kış erkek hazır giyim koleksiyonunu, geçtiğimiz günlerde Milano'da düzenlediği defile ile moda tutkunu beyler ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarJimmy Choo 2016 Gelin Ayakkabıları

Jimmy Choo 2016 Gelin AyakkabılarıÇin asıllı ingiliz ayakkabı tasarımcısı Jimmy Choo, kendi adını taşıyan markasının 2016 gelin ayakkabıları koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde paylaştığı katalog kareleriyle moda dünyası ve gelin adaylarının beğenisine sundu.
detaylarAlberta Feretti 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Alberta Feretti 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

- moda haberleri

İtalyan modasının popüler moda evlerinden Alberta Feretti, 2016 ilkbahar yaz hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Milano'da düzenlediği defile ile moda otoriteleri ve basının beğenisine sundu.
detaylarSalvatore Ferragamo 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

Salvatore Ferragamo 2016 İlkbahar Yaz Kataloğuİtalyan moda devi Salvatore Ferragamo, 2016 ilkbahar yaz sezonu için hazırladığı katalog karelerini geçtiğimiz hafta başında moda takipçisi hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarForever 21 2016 İlkbahar Kataloğu

Forever 21 2016 İlkbahar Kataloğu5 Milyar dolara yaklaşan cirosuyla Amerika'nın önemli hazır giyim markalarından Forever 21, 2016 ilkbahar koleksiyonu için hazırladığı katalog karelerini geçtiğimiz günlerde stil sahibi hanımlar ve moda basınının beğenisine sundu.
detaylarValentino 2016 Sonbahar Ön Koleksiyonu

Valentino 2016 Sonbahar Ön Koleksiyonu

- moda haberleri

İtalyan modasının önemli temsilcilerinden Valentino, 2016 sonbahar sezonu için hazırladığı ön koleksiyonun lookbook karelerini, geçtiğimiz günlerde stil sahibi hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarVictorias Secret 2016 Mayo ve Bikini Kataloğu - 2016 Ocak

Victorias Secret 2016 Mayo ve Bikini Kataloğu - 2016 OcakGlobal iç giyim devi Victorias Secret, 2016 sezonu için hazırladığı bikini ve mayo modellerini paylaşmaya devam ediyor. 2016 Ocak dönemi için paylaşılan yeni fotoğrafları haberimiz galerisinde bulabilirsiniz.
detaylarEmporio Armani 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

Emporio Armani 2016 İlkbahar Yaz Kataloğuİtalyan moda devi Emporio Armani, merakla beklenen 2016 ilkbahar yaz kataloğundan ilk fotoğrafları geçtiğimiz günlerde moda basını ve trendleri günü günün takip eden moda tutkunlarının beğenisine sundu.
detaylarBalenciaga 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

Balenciaga 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

- moda haberleri

Kering Group'a bağlı, İspanya orijinli Fransız moda evi Balenciaga, 2016 ilkbahar yaz kataloğunu geçtiğimiz günlerde moda tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarH&M 2016 İlkbahar - The New Essentials

H&M 2016 İlkbahar - The New EssentialsSokak modasının öncü markalarından H&M, 2016 ilkbahar koleksiyonundan yepyeni fotoğraflar paylaştı geçtiğimiz günlerde.
detaylarMiu Miu 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

Miu Miu 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

- moda haberleri

Prada Group'un önemli markalarından Miu Miu 'nun, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu için hazırlanan katalog fotoğrafları bu hafta başında moda tutkunu hanımlar ve basının beğenisine sunuldu.
detaylarBadgley Mischka 2016 İlkbahar Yaz Gelinlik Kataloğu

Badgley Mischka 2016 İlkbahar Yaz Gelinlik Kataloğu

- moda haberleri

Amerika'lı moda evi Badgley Mischka, 2016 ilkbahar yaz gelinlik koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde paylaştığı katalog kareleriyle gelin adayı hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarDolce&Gabbana Tesettür Koleksiyonu

Dolce&Gabbana Tesettür Koleksiyonuİtalyan modasının en önemli temsilcilerinden Dolce&Gabbana, kapalı müslüman hanımlar için tarihinde ilk kez bir tesettür koleksiyonu hazırladı.
detaylarVictorias Secret 2016 Yaz Mayo & Bikini Kataloğu

Victorias Secret 2016 Yaz Mayo & Bikini Kataloğuİç giyim devi Victorias Secret, 2016 yaz sezonu için hazırladığı mayo ve bikini modellerini, geçtiğimiz günlerde paylaştığı yeni katalog kareleriyle şık hanımlar ve moda basınının beğenisine sundu.
detaylarGUCCI 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

GUCCI 2016 İlkbahar Yaz Kataloğuİtalyan modasının önemli temsilcilerinden Gucci, 2016 ilkbahar yaz kataloğuna ait ilk fotoğrafları geçtiğimiz günlerde stil tutkunu hanımlar ve moda otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarRalph Lauren 2016 İlkbahar Yaz Denim Kataloğu

Ralph Lauren 2016 İlkbahar Yaz Denim KataloğuAmerika'lı moda devi Ralph Lauren, 2016 ilkbahar yaz denim kataloğuna ait ilk fotoğrafları geçtiğimiz hafta başında stil sahibi hanımlar ve moda basınının beğenisine sundu.
detaylarDolce&Gabbana 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

Dolce&Gabbana 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

- moda haberleri

Moda devi Dolce&Gabbana, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu için hazırladığı reklam karelerini geçtiğimiz günlerde moda basını ve trendleri yakından takip eden hanımların beğenisine sundu.


Modaturkiye.com içeriğindeki moda haberleri, başta Türkiye/İstanbul olmak üzere, Paris, Londra, New York gibi tüm dünya moda başkentlerinden derlediğimiz güncel içeriklerden oluşmaktadır. Devamı İçin Tıklayınız ↓
Modaturkiye.com içeriğindeki moda haberleri, başta Türkiye/İstanbul olmak üzere, Paris, Londra, New York gibi tüm dünya moda başkentlerinden derlediğimiz güncel içeriklerden oluşmaktadır. İçeriğini yalnızca moda konseptiyle sınırlayan sitemiz, bilhassa Mango, Zara, Beymen, İpekyol, Adidas gibi popüler hazır giyim markalarının moda katalogları, moda tasarımcılarının defileleri, global moda haftaları, yerli tekstil sektörü, moda eğitimi ve moda okullarına olabildiğince geldiğince geniş yer ayırmaktadır. Tüm dünyadan en güncel sektör gelişmelerini bu sayfalardan takip edebilirsiniz... Geri Al ↑
sokak modası