Güncel Moda Haberleri

MODATURKIYE.COM içeriğinde, son 15 seneye ait, toplam 8789 adet moda haberi, bu haberlere ait 1865 galeri, ve yüzbinlerce moda fotoğrafı bulunmaktadır. Devamı İçin Tıklayınız ↓
MODATURKIYE.COM içeriğinde, son 15 seneye ait, toplam 8789 adet moda haberi, bu haberlere ait 1865 galeri, ve yüzbinlerce moda fotoğrafı bulunmaktadır.

Söz konusu moda haberleri, başta Türkiye/İstanbul olmak üzere, Paris, Londra, New York gibi tüm dünya moda başkentlerinden derlediğimiz güncel içeriklerden oluşmaktadır. İçeriğini yalnızca moda konseptiyle sınırlayan sitemiz, bilhassa Mango, Zara, Beymen, İpekyol, Adidas gibi popüler hazır giyim markalarının moda katalogları, moda tasarımcılarının defileleri, global moda haftaları, yerli tekstil sektörü, moda eğitimi ve moda okulları konularına olabildiğince geldiğince geniş yer ayırmaktadır. Tüm dünyadan en güncel sektör gelişmelerini Modaturkiye sayfalardan takip edebilirsiniz... Geri Al ↑
ÖNCEKİSONRAKİ
Burberry'nin Yeni Defilesi Canlı Yayınla Modaturkiye.com'da!

Burberry'nin Yeni Defilesi Canlı Yayınla Modaturkiye.com'da!Dijital perakendeciliği en modern örrnekleriyle uygulayan İngiliz hazır giyim devi Burberry, yeni koleksiyonunu Londra Moda Haftası çerçevesinde düzenleyeceği özel bir defile ile sektör otoriteleri ve moda tutkunlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor.
detaylarGANT 2016 Sonbahar Kış Erkek Trikoları

GANT 2016 Sonbahar Kış Erkek Trikoları

- moda haberleri

İsveç orijinli hazır giyim devi GANT, 2016 sonbahar kış koleksiyonundaki erkek triko modellerini geçtiğimiz haftalarda moda basını ve şıklığına özen gösteren bayların beğenisine sundu.
Burberry'nin Yeni Evi: Makers House

Burberry'nin Yeni Evi: Makers House19 Eylül tarihinde Londra Moda Haftası kapsamında gerçekleşecek olan defilesi yaklaştıkça, İngiliz hazır giyim devi Burberry'nin hayata geçireceği değişiklikler de yavaş yavaş ortaya çıkıyor.
detaylarLacoste 2016/7 Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu

Lacoste 2016/7 Sonbahar Kış Çocuk Koleksiyonu

- moda haberleri

Ülkemizde Eren Holding tarafından temsil edilen moda devi Lacoste, 2016 sonbahar kış koleksiyonu içeriğinde yer alan çocuk grubunun lookbook ve dekupe fotoğraflarını geçtiğimiz haftalarda moda basını ve sektör otoriteleriyle paylaştı.
detaylarTrend Alert: Lacoste 2016/7 Sonbar Kış Erkek Koleksiyonu

Trend Alert: Lacoste 2016/7 Sonbar Kış Erkek Koleksiyonu

- moda haberleri

Hazır giyim devi Lacoste'un 2016 sonbahar kış sezonu için hazırladığı erkek koleksiyonunun yeni dekupe fotoğraflarını paylaşmak istiyoruz bugün sizlerle.
detaylarVersace 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Versace 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuİtalyan modasının en önemli modaevlerinden Versace, 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu Milano Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği gösterişli defile ile sunmuştu hatırlayacaksınız; bu haberimizde defileden en seçkin kareleri sizler için derledik..
detaylarZARA 2016 Sonbahar Kış Kataloğundan İlk Kareler

ZARA 2016 Sonbahar Kış Kataloğundan İlk KarelerHızlı moda sektörünün en önemli temsilcilerinden İspanyol ZARA, 2016 sonbahar kış kataloğundan ilk kareleri geçtiğimiz günlerde moda basını, stil sahibi hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarMaison Martin Margiela 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Maison Martin Margiela 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuBelçika orijinli Fransız moda devi Maison Martin Margiela, 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu Paris Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği renkli defile ile sunmuştu hatırlayacaksınız.
detaylarGivenchy 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Givenchy 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuÜnlü Fransız modaevi Givenchy , 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu Paris Fashion Week çerçevesinde düzenlediği özel defile ile moda tutkunları, basın ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarBurberry Regent Street Mağazasında Dev Etkinlik

Burberry Regent Street Mağazasında Dev EtkinlikDijital dünyaya yaptığı yatırımlarla her geçen sene adından daha da söz ettirip, sanat ve kişiselleştirmeyi bir araya getiren ünlü İngiliz hazır giyim markası Burberry, Regent Street mağazasında oldukça ses getiren özel bir etkinlik düzenledi.
detaylarLacoste 2016 Sonbahar Kış Çanta Koleksiyonu

Lacoste 2016 Sonbahar Kış Çanta KoleksiyonuHazır giyim devi Lacoste, 2016 sonbahar-kış koleksiyonu içeriğinde yer alan yeni çanta modellerine ait dekupe fotoğrafları basın mensupları ve şıklığına özen gösteren hanımların beğenisine sundu.
detaylarSelena Gomez Louis Vuitton 2016 Sonbahar Kampanyası İçin Poz Verdi

Selena Gomez Louis Vuitton 2016 Sonbahar Kampanyası İçin Poz Verdi23 Yaşındaki Amerika'lı aktris ve müzisyen Selena Gomez, trend forecasting firmalarının yakından takip ettiği Fransız moda devi Louis Vuitton'un 2016 sonbahar reklamları için geçtiğimiz günlerde objektif karşısına geçti.
detaylarEmporio Armani 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Emporio Armani 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuİtalyan moda devi Emporio Armani, 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Milano Fashion Week kapsamında düzenlediği muhteşem defile ile moda yazarları, sektör otoriteleri ve stil tutkunu hanımların beğenisine sundu.
detaylarElie Saab 2017 Resort Koleksiyonu

Elie Saab 2017 Resort KoleksiyonuLübnan asıllı ünlü moda tasarımcısı Elie Saab, merakla beklenen 2017 resort koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde paylaştığı lookbook fotoğrafları ile sektör otoriteleri ve moda takipçilerinin beğenisine sundu.
detaylarRoberto Cavalli 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Roberto Cavalli 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu75 Yaşındaki ünlü İtalyan moda tasarımcısı Roberto Cavalli 'nin kendi adını taşıyan markası, 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Milan Fashion Week kapsamında düzenlediği renkli ve çok özel defile ile sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarBurberry Yeni Reklam Kampanyası İle Yaratıcılığın Sınırlarınını Zorluyor

Burberry Yeni Reklam Kampanyası İle Yaratıcılığın Sınırlarınını Zorluyorİngiliz hazır giyim devi Burberry'nin dün yayına giren yeni reklam kampanyasında, 61 yaşındaki ünlü fotoğrafçı Mario Testino‘nun çektiği portrelerle İngiliz illüstratör Luke Edward Hall‘un illüstrasyonları bir arada karşımıza çıkıyor.
detaylarERDEM Moralıoğlu 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

ERDEM Moralıoğlu 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

- moda haberleri

Londra'da yerleşik Türk asıllı moda tasarımcısı Erdem Moralıoğlu, dünyaca popüler markası Erdem'in merakla beklenen 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde London Fashion Week kapsamında düzenlediği muhteşem defile ile stil otoriteleri ve moda tutkunu hanımların beğenisine sundu.
detaylarSaint Laurent 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Saint Laurent 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuTrendleri belirleyen ünlü Fransız moda devi Saint Laurent, merakla beklenen 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Paris Fashion Week kapsamında düzenlediği muhteşem defile ile sektör otoriteleri ve moda basınının beğenisine sundu.
detaylarHamile Bar Refaeli ELLE İspanya Edisyonunun 2016 Haziran Sayısında!

Hamile Bar Refaeli ELLE İspanya Edisyonunun 2016 Haziran Sayısında!Hamileliğinin son dönemini yaşayan ünlü top-model Bar Refaeli, Elle dergisinin İspanya edisyonu için birbirinden seksi ve şık pozlar verdi.
detaylarZARA 2016 Yaz Bikini & Mayo Modelleri

ZARA 2016 Yaz Bikini & Mayo ModelleriFast Fashion Sektörünün öncü markalarından Zara, 2016 yaz koleksiyonundan yeni fotoğrafları geçtiğimiz günlerde stil tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarBCBG Max Azria 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

BCBG Max Azria 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuKaliforniya orijinli moda devi BCBG Max Azria, 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen New York Fashion Week kapsamında düzenlediği defile ile sektör otoriteleri ve moda basınının beğenisine sundu.
detaylarJohn Galliano 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

John Galliano 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

- moda haberleri

Yaşadığı trajik çöküşün ardından 2 yıl önce sektöre geri dönen John Galliano, kendi adını taşıyan markasının 2016 sonbahar kış koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Paris Fashion Week kapsamında sunduğu özel defile ile moda tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarRalph Lauren 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Ralph Lauren 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu76 Yaşındaki Amerika'lı moda efsanesi Ralph Lauren, kendi adını taşıyan markasının 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda New York Fashion Week kapsamında düzenlediği özel defile ile moda otoriteleri ve basının beğenisine sundu.
detaylarGiorgio Armani 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Giorgio Armani 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuModa devi Giorgio Armani, merakla beklenen 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Milano Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği defile ile moda tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
Moda Haftalarının Resmi Havayolu Şirketi Etihad Airways Oldu

Moda Haftalarının Resmi Havayolu Şirketi Etihad Airways OlduBirleşik Arap Emirlikleri'nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, WME | IMG ile imzaladığı işbirliği anlaşması ile yıl boyunca dünya çapında düzenlenecek toplam 17 moda haftasının resmi havayolu sponsorluğunu yapacağını duyurdu.
detaylarDSQUARED2 Zorlu Center Mağazası Açıldı

DSQUARED2 Zorlu Center Mağazası AçıldıKanada orijinli İtalyan moda devi Dsquared2'nun Türkiye'deki ilk butiği, geçtiğimiz günlerde İstanbul'un popüler alışveriş lokasyonu Zorlu Center'da açıldı.
detaylarBurberry Art of the Trench & Dubai Buluşması

Burberry Art of the Trench & Dubai Buluşmasıİngiliz moda devi Burberry'nin CEO ve Yaratıcı Direktörü Christopher Bailey, geçen hafta Dubai’de düzenlenen özel Art of the Trench etkinliğine ev sahipliği yaptı.
detaylarCarolina Herrera 2017 İlkbahar Yaz Gelinlikleri

Carolina Herrera 2017 İlkbahar Yaz Gelinlikleri

- moda haberleri

77 Yaşındaki Venezuella asıllı New York'ta yerleşik ünlü moda tasarımcısı Carolina Herrera, 2017 ilkbahar yaz sezonu için hazırladığı özel gelinlik koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde paylaştığı katalog kareleriyle gelin adaylarının beğenisine sundu.
detaylarStella McCartney 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Stella McCartney 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonuİngiliz asıllı ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney, 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Paris Moda Haftası kapsamında düzenlediği özel defile ile moda otoritelerinin beğenisi için görücüye çıkarttı.
detaylarFendi 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Fendi 2016 Sonbahar Kış KoleksiyonuLVMH Group markalarından İtalyan moda devi Fendi, 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Milano Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği renkli defile ile sektör otoriteleri ve moda basınının beğenisine sundu.


sokak modası