Güncel Moda Haberleri

MODATURKIYE.COM içeriğinde, son 15 seneye ait, toplam 8763 adet moda haberi, bu haberlere ait 1842 galeri, ve yüzbinlerce moda fotoğrafı bulunmaktadır. Devamı İçin Tıklayınız ↓
MODATURKIYE.COM içeriğinde, son 15 seneye ait, toplam 8763 adet moda haberi, bu haberlere ait 1842 galeri, ve yüzbinlerce moda fotoğrafı bulunmaktadır.

Söz konusu moda haberleri, başta Türkiye/İstanbul olmak üzere, Paris, Londra, New York gibi tüm dünya moda başkentlerinden derlediğimiz güncel içeriklerden oluşmaktadır. İçeriğini yalnızca moda konseptiyle sınırlayan sitemiz, bilhassa Mango, Zara, Beymen, İpekyol, Adidas gibi popüler hazır giyim markalarının moda katalogları, moda tasarımcılarının defileleri, global moda haftaları, yerli tekstil sektörü, moda eğitimi ve moda okulları konularına olabildiğince geldiğince geniş yer ayırmaktadır. Tüm dünyadan en güncel sektör gelişmelerini Modaturkiye sayfalardan takip edebilirsiniz... Geri Al ↑
ÖNCEKİSONRAKİ
detaylarBurberry Art of the Trench & Dubai Buluşması

Burberry Art of the Trench & Dubai Buluşmasıİngiliz moda devi Burberry'nin CEO ve Yaratıcı Direktörü Christopher Bailey, geçen hafta Dubai’de düzenlenen özel Art of the Trench etkinliğine ev sahipliği yaptı.
detaylarCarolina Herrera 2017 İlkbahar Yaz Gelinlikleri

Carolina Herrera 2017 İlkbahar Yaz Gelinlikleri

- moda haberleri

77 Yaşındaki Venezuella asıllı New York'ta yerleşik ünlü moda tasarımcısı Carolina Herrera, 2017 ilkbahar yaz sezonu için hazırladığı özel gelinlik koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde paylaştığı katalog kareleriyle gelin adaylarının beğenisine sundu.
detaylarStella McCartney 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Stella McCartney 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonuİngiliz asıllı ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney, 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Paris Moda Haftası kapsamında düzenlediği özel defile ile moda otoritelerinin beğenisi için görücüye çıkarttı.
detaylarFendi 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Fendi 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

- moda haberleri

LVMH Group markalarından İtalyan moda devi Fendi, 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Milano Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği renkli defile ile sektör otoriteleri ve moda basınının beğenisine sundu.
Beymen Club #NoFilter Fotoğraf Yarışması

Beymen Club #NoFilter Fotoğraf YarışmasıHazır giyim modasının önemli markalarından Beymen Club, düzenlediği "Filtresiz Şehir" konseptli yeni fotoğraf yarışmasıyla moda, şehir ve fotoğraf tutkunlarını bir araya getiriyor.
detaylarHong Kong Moda Haftası 4-7 Temmuz 2016 Tarihleri Arasında Düzenlenecek

Hong Kong Moda Haftası 4-7 Temmuz 2016 Tarihleri Arasında DüzenlenecekGeçtiğimiz sezon 65 Farklı ülkeden 16.000 satın almacıyı bir araya getiren Hong Kong Moda Haftası, daha konsantre bir hedef satın alım katılımcısı ile 4-7 Temmuz tarihleri arasında Hong Kong Ticaret ve Kongre Merkezi düzenlenecek.
detaylarVural Gökçaylı 2016 İlkbahar Yaz Haute Couture Defilesi

Vural Gökçaylı 2016 İlkbahar Yaz Haute Couture DefilesiTürk Haute-Couture modasının emektar ve öncü isimlerinden Vural Gökçaylı, Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı (ANAÇEV) ve İnönü Vakfı işbirliği ile burslu öğrenciler yararına Ankara'da, iş, sanat ve cemiyet hayatından önemli isimlerin katıldığı çok özel bir defile düzenledi.
detaylarGucci 2016/7 Sonbahar kış Koleksiyonu

Gucci 2016/7 Sonbahar kış Koleksiyonu

- moda haberleri

Global moda devi Gucci, merakla beklenen 2016/7 sonbahar kış koleksiyonunu geçtiğimiz haftalarda Milano Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği görkemli defile ile sektör otoritelerinin beğenisi için görücüye çıkarttı.
detaylarPaco Rabanne 2016/7 Sonbahar kış Koleksiyonu

Paco Rabanne 2016/7 Sonbahar kış KoleksiyonuSektörün önemli markalarından İspanya orijinli Fransız moda devi Paco Rabanne, 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu Paris Moda Haftası kapsamında geçtiğimiz haftalarda sunduğu defile ile görücüye çıkarttı.
detaylarJeremy Scott 2016/7 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Jeremy Scott 2016/7 Sonbahar Kış KoleksiyonuRenkli ve çılgın stiliyle tanıdığımız Amerika'lı moda tasarımcısı Jeremy Scott, merakla beklenen 2016 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde New York Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği renkli defile ile basın ve moda otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarŞehrin Denizle Buluştuğu Nautica 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Şehrin Denizle Buluştuğu Nautica 2016 İlkbahar Yaz KoleksiyonuHazır giyim sektörünün popüler markalarından Nautica'nın, yoğun şehir temposuna uyum vaadeden elegan tasarımların yer aldığı 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu sezon boyunca oldukça yoğun ilgi göreceğe benziyor.
detaylarPrada 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Prada 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuİtalyan moda devi Prada, 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu, geçtiğimiz günlerde Milano Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği muhteşem defile ile moda tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarLacoste 2016 İlkbahar Yaz Aksesuarları

Lacoste 2016 İlkbahar Yaz Aksesuarları

- moda haberleri

Lacoste 2016 ilkbahar yaz aksesuar koleksiyonu, markanın yaratıcısı Réne Lacoste’un söylediği gibi "stilin olmadan oynamanın ve kazanmanın bir önemi yoktur" düsturundan hareketle şekillendirilmiş.
detaylarBalenciaga 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonu

Balenciaga 2016 / 7 Sonbahar Kış koleksiyonuİspanya orijinli Fransız moda devi Balenciaga, 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu Paris Moda Haftası çerçevesinde geçtiğimiz haftalarda düzenlediği özel defile ile görücüye çıkarttı.
detaylarLacoste Polo Tişörtün Ruhu Yeni L.12.12 Ayakkabısına Taşınıyor

Lacoste Polo Tişörtün Ruhu Yeni L.12.12 Ayakkabısına TaşınıyorRené Lacoste’un hareket kabiliyeti ve performansı artırmak amacıyla tasarladığı Lacoste polo tişört kuşkusuz moda dünyasının demirbaşları arasında yer alıyor.
detaylarBora Aksu 2016/7 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bora Aksu 2016/7 Sonbahar Kış KoleksiyonuLondra'da yerleşik Türk asıllı tasarımcı Bora Aksu, merakla beklenen 2016/7 sonbahar kış hazır giyim koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde Londra Moda Haftası kapsamında düzenlenen özel defile ile stil tutkunu hanımlar ve moda basınının beğenisine sundu.
Converse Hozier Konserine Çağırıyor!

Converse Hozier Konserine Çağırıyor!

- moda haberleri

Sokak modasının önemli markalarından Converse, İrlandalı müzisyen Hozier’in Off the Hook serisi kapsamında gerçekleştireceği Türkiye konserinin ana sponsorluğunu üstlendi.
detaylarNAUTICA 2016/17 Sonbahar Kış Koleksiyonu

NAUTICA 2016/17 Sonbahar Kış Koleksiyonu

- moda haberleri

Hazır giyim sektörünün önemli markalarından Nautica, 2016/7 sonbahar kış erkek koleksiyonunu geçtiğimiz günlere New York Moda Haftası kapsamında düzenlediği renki defile ile moda tutkunu beyler ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarLACOSTE 2016 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

LACOSTE 2016 2017 Sonbahar Kış KoleksiyonuEren Holding tarafından ülkemizde temsil edilen moda devi Lacote, Retro Futurizm konseptli 2016/7 sonbahar kış koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde New York Moda Haftası çerçevesinde düzenlediği muhteşem defile ile otoriteler ve stil tutkunlarının beğenisine sundu.
detaylarVictoria Beckham 2016/17 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Victoria Beckham 2016/17 Sonbahar Kış KoleksiyonuÜnlü stil ikonu ve tasarımcı Victoria Beckham, kendi adını taşıyan markasının 2016/17 sonbahar kış koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde New York'ta düzenlediği defile ile moda tutkunu hanımlar ve sektör otoritelerinin beğenisine sundu.
detaylarStella McCartney 2016 İlkbahar Yaz İç Giyim Koleksiyonu

Stella McCartney 2016 İlkbahar Yaz İç Giyim KoleksiyonuPaul McCartney'nin kızı ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney, 2016 ilkbahar yaz iç giyim ve pijama koleksiyonuna ait ilk katalog karelerini geçtiğimiz günlerde moda tutkunu hanımların beğenisi için görücüye çıkarttı.
detaylarLacoste Sizi 14 Şubat'ın Yıldız Çifti Yapmaya Hazırlanıyor

Lacoste Sizi 14 Şubat'ın Yıldız Çifti Yapmaya HazırlanıyorSpor şıklığın en önemli temsilcilerinden, ve ülkemizde Eren Holding tarafından temsil edilen Fransız orijinli moda devi Lacoste, sevgililer günü’nde de konforundan ve stilinden ödün vermeyenlerin hediye alternatifleri sunuyor.
detaylarNautica'dan Sevgililer Günü Önerileri

Nautica'dan Sevgililer Günü ÖnerileriKlasik stilini casual tasarımlarla buluşturanların ilk tercihlerinden Amerika'lı hazır giyim markası Nautica, sevgililer gününde de birbirinden şık hediye alternatifleri sunuyor.
detaylarBurberry'den Sevgililer Gününe Özel Hediye Alternatifleri

Burberry'den Sevgililer Gününe Özel Hediye Alternatifleriİngiliz hazır giyim devi Burberry, stil sahibi çiftlere İngiliz şıklığını yansıtan birbirinden seçkin hediye seçenekleriyle en anlamlı Sevgililer Günü’nü yaşatıyor.
SuperStep'ten Sevgililer Gününe Özel %40 İndirim Fırsatı!

SuperStep'ten Sevgililer Gününe Özel %40 İndirim Fırsatı!Dünyaca ünlü markaların birbirinden farklı ayakkabı koleksiyonlarını stil sahibi kadın ve erkeklerin beğenisine sunan SuperStep, sevgililer günü için özel olarak tasarlanan hediye paketleriyle ayakkabı tutkunlarının gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.
detaylarGANT Sevgililer Günü Kampanyası

GANT Sevgililer Günü KampanyasıÜlkemizde Eren Holding tarafından temsil edilen Amerikalı hazır giyim devi Gant, sevgililer günü’nde de romantik hediye alternatifleriyle karşımıza çıkıyor.
detaylarTommy Hilfiger 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tommy Hilfiger 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

- moda haberleri

Amerika'lı hazır giyim devi Tommy Hilfiger, 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunu geçtiğimiz aylarda New York'ta düzenlediği defile ile sektör otoriteleri ve stil sahibi hanımların beğenisine sundu.
detaylarH&M 2016 Şubat Kataloğu

H&M 2016 Şubat KataloğuFast fashion sektörünün dev markası H&M, 2016 ilkbahar sezonu için hazırladığı Şubat kataloğundan ilk fotoğrafları, hafta başında moda tutunu hanımlar ve basının ilgisine sundu.
detaylarRita Ora & Adidas Originals İş Birliği Devam Ediyor

Rita Ora & Adidas Originals İş Birliği Devam EdiyorSpor giyim devi Adidas, Originals ürün grubunun 2016 ilkbahar koleksiyonu için, çılgın stiliyle tandığımız İngiliz şarkıcı Rita Ora ile bir kez daha çok özel bir çalışma gerçekleştirdi.
detaylarKENZO 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

KENZO 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

- moda haberleri

Japon asıllı Kenzo Takada'nın kurduğu Fransız moda devi Kenzo, 2016 ilkbahar yaz hazır giyim koleksiyonunu Paris'te düzenlediği özel bir defile ile basın ve stil sahibi hanımların beğenisine sundu.

sokak modasısmadrid moda haftası